Kalendarze, Drukarnia kujawsko-pomorskie Kalendarze, Drukarnia kujawsko-pomorskie Kalendarze, Drukarnia kujawsko-pomorskie
Kalendarze, Drukarnia kujawsko-pomorskie
Oferta Ulotki Foldery Plakaty Katalogi Broszury Wizytówki Teczki
Naklejki Listowniki Etykiety Akcydensy Bloczki Kalendarze Podkłady Inne

Kalendarze Kalendarze to już tradycyjny produkt marketingowy, reklamowy lub po prostu forma podziękowania kontrahentom, czy zaprzyjaźnionym firmom i instytucjom za coroczną współpracę. Kalendarz z samej swej natury jest pożyteczny i przydatny w codziennym życiu, więc chętnie jest przyjmowany przez każdego odbiorcę i w przeciwieństwie do ulotek reklamowych na pewno nie trafi do kosza, a wręcz powędruje na bardzo widoczne "zaszczytne" miejsce w biurze.
Tworzymy "od A do Z" kalendarze przeróżnego typu, od kalendarzyków kieszonkowych poprzez kalendarze biurkowe aż po duże, a nawet bardzo duże kalendarze wiszące trój- czy nawet pięciodzielne.
Uwaga: prosimy pomyśleć o kalendarzu nawet już w połowie roku, gdyż pod koniec roku może być trudno o zadowalający termin realizacji. Nie pozwól by ktoś Cię uprzedził ! :-))

Przykłady kalendarzy ściennych. (Kliknij aby powiększyć)
Kalendarze, Drukarnia, Brodnica, Rypin, Golub-Dobrzyń, Toruń Kalendarze, Drukarnia, Brodnica, Rypin, Golub-Dobrzyń, Toruń Kalendarze, Drukarnia, Brodnica, Rypin, Golub-Dobrzyń, Toruń
Kalendarze, Drukarnia, Brodnica, Rypin, Golub-Dobrzyń, ToruńZapraszamy

tel. (056) 682 04 44, tel./fax (056) 682 02 22
© 2005 by Drukarnia NOVEL